| Názov školy | Reedukačné centrum, Osloboditeľov 36, Spišský Hrhov |
| Adresa školy | Osloboditeľov 36 |
| Telefón | 053 4592 206 |
| skola@soushrhov.edu.sk | |
| WWW stránka | rcshrhov.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Marek Mikula | |||
| ZRŠ | Ing. Anna Šromeková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Mgr. Pavol Urda | |
| pedagogickí zamestnanci | Ing. Helena Tremková | |
| Mgr. Magdaléna Nováková | ||
| Jaromír Zombek | ||
| ostatní zamestnanci | Mgr. etc Mgr. Eva Fábryová | |
| zástupca zriaďovateľa |
Počet žiakov školy: 54
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 6 | |
| I.B | 6 | |
| I.C | 5 | |
| I.D | 3 | |
| II.A | 3 | |
| II.B | 4 | |
| II.C | 1 | |
| II.D | 2 | |
| II.Z | 4 | |
| III.D | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | COT | DJZ | EKO | EKO | EOR | ETV | FYZ | FY6 | GEG | CMP | INF | KST | KKS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,13 | 3,63 | |||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| I.C | |||||||||||||||
| I.D | |||||||||||||||
| II.A | 2 | 2,33 | |||||||||||||
| II.B | 2 | 2,33 | |||||||||||||
| II.C | |||||||||||||||
| II.D | |||||||||||||||
| II.Z | |||||||||||||||
| III.D |
| Trieda | KVE | MAT | MA5 | MTE | MSL | NBV | NEJ | OBN | OVY | OVY | OVY | OVY | OVY | OVY | OVY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 4,13 | 3,63 | 3 | 3,38 | |||||||||||
| I.B | 3,67 | 2,5 | 3,17 | ||||||||||||
| I.C | 3,6 | 2,8 | 3 | 3 | |||||||||||
| I.D | 3,33 | 2 | 2,67 | ||||||||||||
| II.A | 2 | 1 | 2 | 1,67 | 2 | ||||||||||
| II.B | 2,71 | 1 | 2 | 2 | 2,71 | ||||||||||
| II.C | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II.D | 3 | 1 | 2 | ||||||||||||
| II.Z | 4,5 | 3,5 | 3,25 | 2,5 | |||||||||||
| III.D |
| Trieda | OVY | OVY | OVY | OVN | POV | PZH | RUP | SAD | SJL | Spr | STZ | TEC | TDV | PJD | TEV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,88 | 3,63 | 2 | 3,38 | 3,75 | 2,43 | |||||||||
| I.B | 4 | 2 | 1,67 | ||||||||||||
| I.C | 3,6 | 3,8 | 1,6 | 1,6 | |||||||||||
| I.D | 3,33 | 3 | 3 | 1,67 | 3 | 2,67 | 2 | ||||||||
| II.A | 1,33 | 1,67 | 1,33 | 1,67 | 1,33 | 1,33 | |||||||||
| II.B | 3 | 1,33 | 2,71 | 1,86 | 1,67 | 1,33 | 1,43 | ||||||||
| II.C | 2 | 2 | 1 | 1 | |||||||||||
| II.D | 2,5 | 2,5 | 2,5 | 3,5 | 1 | 2 | 2 | 2 | |||||||
| II.Z | 4,5 | 3,75 | 2 | 2,25 | |||||||||||
| III.D |
| Trieda | TRH | VKF | ZHR | ZLB | ZEK | ZRV | ZZY | ZEL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | ||||||||
| I.B | 3,17 | |||||||
| I.C | ||||||||
| I.D | ||||||||
| II.A | 1,67 | |||||||
| II.B | 2,29 | |||||||
| II.C | ||||||||
| II.D | ||||||||
| II.Z | 4 | 3,5 | ||||||
| III.D |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 6 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 |
| I.B | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| I.C | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| I.D | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| II.A | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.B | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| II.C | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.D | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.Z | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| III.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 6 | 557 | 69,63 | 355 | 44,38 | 202 | 25,25 |
| I.B | 6 | 1604 | 267,33 | 413 | 68,83 | 1191 | 198,50 |
| I.C | 5 | 679 | 135,80 | 665 | 133,00 | 14 | 2,80 |
| I.D | 3 | 325 | 108,33 | 257 | 85,67 | 68 | 22,67 |
| II.A | 3 | 340 | 113,33 | 255 | 85,00 | 85 | 28,33 |
| II.B | 4 | 174 | 47,83 | 48 | 15,00 | 126 | 32,83 |
| II.C | 1 | 100 | 100,00 | 100 | 100,00 | 0 | 0,00 |
| II.D | 2 | 55 | 27,50 | 35 | 17,50 | 20 | 10,00 |
| II.Z | 4 | 336 | 84,00 | 105 | 26,25 | 231 | 57,75 |
| III.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 3152 H krajčír | dámske odevy |
| I.B | 3178 F výroba konfekcie | |
| I.C | 4572 F poľnohospodárska výroba | |
| I.D | 6494 G služby a domáce práce | |
| II.A | 3152 H krajčír | dámske odevy |
| II.B | 3178 F výroba konfekcie | |
| II.C | 4572 F poľnohospodárska výroba | |
| II.D | 6494 G služby a domáce práce | |
| II.Z | 4572 G poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| III.D | 6494 G služby a domáce práce |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2016/2017 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2016/2017, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Atletika | 0 | Mgr. Pavol Urda | |
| Čitateľský | 0 | Bc. Alžbeta Záhradníková | |
| Dramatický | 0 | Mária Glevická | |
| Hádzaná | 0 | Mgr. Martin Kopťar | |
| Plavecký | 0 | Ing. Vladimír Tarajčák | |
| Ručné práce | 0 | Mária Glevická | |
| Stolný tenis | 0 | Jaromír Zombek | |
| Šachový | 0 | Ing. Peter Kamenický | |
| Tvorba | 0 | Mgr. Alena Urdová | |
| Varenie | 0 | Mgr. Lucia Bartková | |
| Volejbal | 0 | Mgr. Martin Kopťar |
Vypracoval: Ing. Marek Mikula
V Spišskom Hrhove, 27. júna 2018
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage