| Názov školy | Stredná odborná škola, Osloboditeľov 36, Spišský Hrhov |
| Adresa školy | Osloboditeľov 36 |
| Telefón | 053 4592 206 |
| skola@soushrhov.edu.sk | |
| WWW stránka | rcshrhov.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Marek Mikula | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 85
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 18 | |
| I.B | 15 | |
| I.C | 9 | |
| I.D | 3 | |
| I.P | 2 | |
| I.Z | 4 | |
| X | 0 | |
| II.A | 5 | |
| II.B | 6 | |
| II.C | 4 | |
| II.D | 3 | |
| II.Z | 3 | |
| III.A | 6 | |
| III.K | 5 | |
| III.Z | 2 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | DEJ | EKO | EAO | ETV | FYZ | CHE | INF | KKS | KVE | MAT | MTR | NBV | NEJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2 | 2,43 | 2,43 | 3,54 | 2,86 | 2,93 | 3 | 3 | 2,79 | 1,93 | |||||
| I.B | 3,55 | 2,09 | |||||||||||||
| I.C | 3,5 | 2,33 | |||||||||||||
| I.D | 4 | 1,5 | |||||||||||||
| I.P | 2,5 | 1,5 | |||||||||||||
| I.Z | 4,25 | 2,5 | |||||||||||||
| X | |||||||||||||||
| II.A | 1 | 1,67 | 2 | 2 | 2 | 1 | |||||||||
| II.B | 2,4 | 1,6 | |||||||||||||
| II.C | 3,5 | 1,25 | |||||||||||||
| II.D | 4 | 1,5 | |||||||||||||
| II.Z | 2 | 4 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 1,8 | 3,2 | 2,2 | 3 | 3,4 | 3 | 1,4 | ||||||||
| III.K | 4 | 4 | 4 | 2,5 | |||||||||||
| III.Z |
| Trieda | ODV | MTR | POV | RPR | SAD | SJL | Spr | STZ | TCH | TCH | TPJ | TEV | VKO | ZSS | BOT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,71 | 2,57 | 1,36 | 3 | 3,21 | 1,36 | |||||||||
| I.B | 2,73 | 3,64 | 1,64 | 3 | 3,82 | ||||||||||
| I.C | 2,5 | 4 | 3 | 1,83 | 1,67 | ||||||||||
| I.D | 3,5 | 4 | 3,5 | 3,5 | 1,5 | 4 | 3 | 3 | |||||||
| I.P | 3 | 2,5 | 3,5 | 2 | 1,5 | ||||||||||
| I.Z | 2,25 | 3,5 | 1,5 | 1,75 | 4 | 3,75 | |||||||||
| X | |||||||||||||||
| II.A | 2 | 1,67 | 1 | 2,33 | 2,33 | 2 | |||||||||
| II.B | 2,2 | 2,8 | 1 | 1,4 | 2,8 | ||||||||||
| II.C | 1,5 | 2,5 | 2,75 | 2,5 | 2 | ||||||||||
| II.D | 3,5 | 4,5 | 4 | 2,5 | 1,5 | 3,5 | 3,5 | 2 | |||||||
| II.Z | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | ||||||||||
| III.A | 2,8 | 2,8 | 1,2 | 3,8 | 2,4 | 2,6 | |||||||||
| III.K | 3,5 | 4 | 3,5 | 2 | 3,5 | 2,5 | |||||||||
| III.Z |
| Trieda | ZAE | ZRV | ZZV | ZEL |
|---|---|---|---|---|
| I.A | ||||
| I.B | ||||
| I.C | ||||
| I.D | ||||
| I.P | ||||
| I.Z | 3,75 | |||
| X | ||||
| II.A | ||||
| II.B | ||||
| II.C | ||||
| II.D | ||||
| II.Z | 3 | 2 | ||
| III.A | ||||
| III.K | ||||
| III.Z |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 18 | 1 | 3 | 13 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| I.B | 15 | 0 | 0 | 8 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
| I.C | 9 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| I.D | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| I.P | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| I.Z | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| II.B | 6 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| II.C | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| II.D | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| II.Z | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| III.K | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| III.Z | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 18 | 891 | 835 | 56 | |||
| I.B | 15 | 511 | 414 | 97 | |||
| I.C | 9 | 873 | 662 | 211 | |||
| I.D | 3 | 151 | 149 | 2 | |||
| I.P | 2 | 571 | 285,50 | 380 | 190,00 | 191 | 95,50 |
| I.Z | 4 | 151 | 37,75 | 42 | 10,50 | 109 | 27,25 |
| X | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| II.A | 5 | 374 | 124,67 | 83 | 27,67 | 291 | 97,00 |
| II.B | 6 | 274 | 54,80 | 229 | 45,80 | 45 | 9,00 |
| II.C | 4 | 313 | 78,25 | 62 | 15,50 | 251 | 62,75 |
| II.D | 3 | 83 | 41,50 | 49 | 24,50 | 34 | 17,00 |
| II.Z | 3 | 62 | 61 | 1 | |||
| III.A | 6 | 243 | 48,60 | 243 | 48,60 | 0 | 0,00 |
| III.K | 5 | 83 | 83 | 0 | |||
| III.Z | 2 | 34 | 33 | 1 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| I.B | 3178 0 Výroba konfekcie | |
| I.C | 4572 0 poľnohospodárska výroba | |
| I.D | 6494 200 Obchodná prevádzka | služby a domáce práce |
| I.P | 4572 021 jednoročná príprava na robotnícke povolanie v odbore poľnohospodárska výroba | |
| I.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| X | ||
| II.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| II.B | 3178 0 Výroba konfekcie | |
| II.C | 4572 0 poľnohospodárska výroba | |
| II.D | 3178 0 Výroba konfekcie | |
| II.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| III.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| III.K | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| III.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Aerobik | 0 | PaedDr. Ľudmila Kamenická | |
| Atletika | 0 | Mgr. Pavol Urda | |
| Čitateľský | 0 | Bc. Alžbeta Záhradníková | |
| Dramatický | 0 | Mária Glevická | |
| Futbal | 0 | Mgr. Vladimír Filip ml. | |
| Hádzaná | 0 | Mgr. Vladimír Filip ml. | |
| Hip - Hop | 0 | PaedDr. Ľudmila Kamenická | |
| Plavecký | 0 | Norbert Petrisko | |
| Ručné práce | 0 | Mária Dzurňáková | |
| Spevácky | 0 | Kamil Bartko | |
| Stolný tenis | 0 | Mgr. Vladimír Filip ml. | |
| Tvorba | 0 | Mgr. Alena Urdová | |
| Varenie | 0 | Antónia Hricová | |
| Volejbal | 0 | Jaromír Zombek |
Vypracoval: Ing. Marek Mikula
V Spišskom Hrhove, 16. apríla 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage