| Názov školy | Stredná odborná škola, Osloboditeľov 36, Spišský Hrhov |
| Adresa školy | Osloboditeľov 36 |
| Telefón | 053 4592 206 |
| skola@soushrhov.edu.sk | |
| WWW stránka | rcshrhov.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Vladimír Filip | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 100
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 10 | |
| I.B | 11 | |
| I.C | 8 | |
| I.D | 4 | |
| I.P | 6 | |
| I.Z | 4 | |
| II.A | 8 | |
| II.B | 13 | |
| II.C | 2 | |
| II.K | 4 | |
| II.Z | 1 | |
| III.A | 8 | |
| III.Z | 3 | |
| IV.X | 12 | |
| ZŠ | 6 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | DEJ | EKO | EAO | ETV | FYZ | CHE | INF | KKS | KVE | MAT | MTR | NBV | NEJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,14 | 2,71 | 2,57 | 2,57 | 3 | 2,29 | 2,86 | 3 | 2,43 | ||||||
| I.B | 3,14 | 1,71 | |||||||||||||
| I.C | 3,88 | 2,88 | |||||||||||||
| I.D | 3,33 | 2,33 | |||||||||||||
| I.P | 4 | 3 | |||||||||||||
| I.Z | 4,25 | 1,25 | |||||||||||||
| II.A | 2,43 | 2,43 | 2,43 | 2,71 | 3,14 | 2,83 | 2,86 | ||||||||
| II.B | 3 | 1,5 | |||||||||||||
| II.C | 2,5 | 1,5 | |||||||||||||
| II.K | 2,25 | 3 | 2,25 | ||||||||||||
| II.Z | 1 | 2 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 1,63 | 3 | 2,5 | 1,88 | 3,38 | 2,88 | 1,88 | ||||||||
| III.Z | 2 | 2,5 | 3,5 | 1 | |||||||||||
| IV.X | |||||||||||||||
| ZŠ |
| Trieda | ODV | MTR | POV | RPR | SAD | SJL | Spr | STZ | TCH | TCH | TPJ | TEV | VKO | ZSS | BOT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,57 | 2,57 | 1,86 | 3,29 | 2,43 | 1,57 | |||||||||
| I.B | 3,14 | 3,14 | 1,43 | 1,33 | 2,57 | ||||||||||
| I.C | 2,75 | 3,43 | 3,38 | 1,63 | 2,5 | ||||||||||
| I.D | 3,33 | 3,67 | 2,67 | 2,67 | 1,67 | 3 | 3 | 2,33 | |||||||
| I.P | 3,33 | 4 | 3,67 | 1,67 | 2 | ||||||||||
| I.Z | 2 | 3 | 1,25 | 1,75 | 3 | 3,25 | |||||||||
| II.A | 3 | 3,29 | 1,43 | 4 | 2,67 | 2,29 | |||||||||
| II.B | 2,17 | 2,75 | 1,17 | 1,42 | 3,25 | ||||||||||
| II.C | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | ||||||||||
| II.K | 2,25 | 3,25 | 2,25 | 2 | 2 | 2,5 | |||||||||
| II.Z | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | ||||||||||
| III.A | 2,63 | 2,25 | 1,38 | 3 | 2,13 | 1,63 | |||||||||
| III.Z | 1 | 2,5 | 2,5 | 1 | 2 | ||||||||||
| IV.X | |||||||||||||||
| ZŠ |
| Trieda | ZRV | ZZV | ZEL |
|---|---|---|---|
| I.A | |||
| I.B | |||
| I.C | |||
| I.D | |||
| I.P | |||
| I.Z | 3 | ||
| II.A | |||
| II.B | |||
| II.C | |||
| II.K | |||
| II.Z | 1 | 2 | |
| III.A | |||
| III.Z | 2,5 | ||
| IV.X | |||
| ZŠ |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 10 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 |
| I.B | 11 | 1 | 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| I.C | 8 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| I.D | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| I.P | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| I.Z | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.A | 8 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| II.B | 13 | 2 | 2 | 11 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| II.C | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.K | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| II.Z | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 8 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| III.Z | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| IV.X | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| ZŠ | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 10 | 386 | 299 | 87 | |||
| I.B | 11 | 905 | 865 | 40 | |||
| I.C | 8 | 1146 | 143,25 | 708 | 88,50 | 438 | 54,75 |
| I.D | 4 | 356 | 174 | 182 | |||
| I.P | 6 | 281 | 280 | 1 | |||
| I.Z | 4 | 110 | 109 | 1 | |||
| II.A | 8 | 437 | 437 | 0 | |||
| II.B | 13 | 1073 | 869 | 204 | |||
| II.C | 2 | 241 | 120,50 | 174 | 87,00 | 67 | 33,50 |
| II.K | 4 | 347 | 86,75 | 199 | 49,75 | 148 | 37,00 |
| II.Z | 1 | 203 | 203,00 | 203 | 203,00 | 0 | 0,00 |
| III.A | 8 | 798 | 99,75 | 709 | 88,63 | 89 | 11,13 |
| III.Z | 3 | 319 | 319 | 0 | |||
| IV.X | 12 | 0 | 0 | 0 | |||
| ZŠ | 6 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| I.B | 3178 0 Výroba konfekcie | |
| I.C | 4572 0 poľnohospodárska výroba | |
| I.D | 3178 0 Výroba konfekcie | |
| I.P | 4572 021 jednoročná príprava na robotnícke povolanie v odbore poľnohospodárska výroba | |
| I.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| II.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| II.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| II.C | 4572 0 poľnohospodárska výroba | |
| II.K | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| II.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| III.A | 3185 201 Krajčírka - odevná konfekcia a bielizeň | odevná konfekcia a bielizeň |
| III.Z | 4572 209 Poľnohospodárska výroba | kvetinár,zeleninár,sadovník |
| IV.X | ||
| ZŠ |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Aerobik | 0 | |
| Atletika | 0 | |
| Čitateľský | 0 | |
| Dramatický | 0 | |
| Futbal | 0 | |
| Hádzaná | 0 | |
| Hip - Hop | 0 | |
| Plavecký | 0 | |
| Ručné práce | 0 | |
| Spevácky | 0 | |
| Stolný tenis | 0 | |
| Tvorba | 0 | |
| Varenie | 0 | |
| Volejbal | 0 |
Vypracoval: PaedDr. Vladimír Filip
V Spišskom Hrhove, 27. mája 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage